Grand Prix Podkarpacia

Udanie nowy rok rozpoczęli tenisiści stołowi jarosławskiego Kolpinga. Młodzież wróciła z Grand Prix Podkarpacia w Stalowej Woli z dwoma medalami.

Bezkonkurencyjny okazał się Szymon Brud. Wychowanek PKS jak burza przeszedł turniej główny. Pierwszego seta stracił dopiero w półfinale i była to jedyna (!) partia, którą oddał. W finale zmierzył się z klubowym kolegą – Dawidem Szczygłem. Ostatnie spotkanie padło łupem Bruda, który pewnie wygrał 3:0. Szczygieł ostatecznie zajął 3 miejsce. 9 pozycja dla Szymona Flaumenhafta, a 17 był Alan Zieliński.

Wśród dziewcząt, najlepiej z ekipy czarno-pomarańczowych zaprezentowała się Dagmara Kłak, która odpadła w ćwierćfinale. W końcowym rozrachunku zajęła 4 miejsce.
7 miejsce zajęła Kinga Hawro, 15 była Natalia Maciałek, a Paulina Maciałek uplasowała się na 21 pozycji.