Dawid Jadam wygrał 3 Grand Prix Polski Młodzików

Kolejny wielki sukces zawodnika PKS Kolping-Jarosław – Dawida Jadama. Nasz zawodnik  wygrał w niedzielę 3 Grand Prix Polski Młodzików w Sępólnie Krajeńskim.

Jadam był faworytem weekendowych zmagań i nie zawiódł. W całych zawodach nasz zawodnik przegrał zaledwie dwa sety – w ćwierćfinale pokonał Krzysztofa Żurawskiego (KU AZS UE Wrocław) 3:1 i w finale Artura Gromka (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:1. W pozostałych pojedynkach wygrywał pewnie 3:0.

W Sępólnie Krajeńskim wystartowali także inni przedstawiciele naszego Klubu. Szymon Flaumenthaft został sklasyfikowany na miejscach 33-40, a Alan Zieliński i Natalia Maciałek nie zdołali przebrnąć przez piątkowe eliminacje.

Warto również zauważyć, że Dawid Jadam jest zdecydowanym liderem rankingu ogólnopolskiego młodzików w sezonie 2019/2020.

 

8 marca 2020|