Wycieczka wspólnot młodzieżowych

W dniach 13-15 lipca, młodzież z grup parafialnych działających przy naszej parafii, wyjechała pod opieką ks. Dariusza i ks. Bartosza na trzydniową wycieczkę.

Rozpoczęła się ona wczesnym rankiem w poniedziałek. Młodzież w pierwszy dzień udała się do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, gdzie uczestniczyła w Eucharystii sprawowanej przez naszych księży, a po Niej mogła podziwiać panoramę Krakowa z wieży widokowej. Po zaczerpnięciu sił duchowych od Jezusa Miłosiernego obecnego w Eucharystii, młodzież wraz z księżmi i dwójką dorosłych opiekunów wyruszyła do miejsca docelowego czyli Zakopanego. Tam po zakwaterowaniu w domu wypoczynkowym „U Jakuba” i napełnieniu żołądków, odbyła się zabawa taneczna – dyskoteka. Dzień zakończono modlitwą i każdy udał się do swojego łóżka spać.

Wtorek przywitał młodzież pięknym słońcem i idealną temperaturą, aby udać się w góry. Zatem po zapakowaniu do autokaru i wzięciu po drodze pana przewodnika, wszyscy bez wyjątku wyruszyli na szlak do Morskiego Oka. Podziwiając piękno gór i doświadczając mocy wspólnoty bez żadnych problemów i urazów cała grupa dotarła do Morskiego Oka. Dzień zakończono zabawami przy ognisku.

Ostatni dzień wycieczki przebiegł pod znakiem zabawy w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Tam młodzież pełna radości i dopisujących humorów, korzystała z różnorodnych atrakcji – zaczynając od największego w Europie Roller Coaster’a po wodne atrakcje na kaskaderskim pokazie samochodowym kończąc.

Po bezpiecznej podróży, każdy w późnych godzinach nocnych, wrócił do swojego domu w Jarosławiu.

Wypoczynek dzieci dofinansowano z budżetu Gminy Miejskiej Jarosław.

15 lipca 2020|