Anna Brzyska na Grand Prix Polski seniorek

Kolejny bardzo udany występ w gronie seniorek zanotowała Anna Brzyska. Nasz 16-letnia zawodniczka po raz drugi w tym sezonie zmagania w Grand Prix Polski seniorek zakończyła w najlepszej „ósemce”.

Po świetnym występie w pierwszych w tym sezonie zawodach z cyklu Grand Prix Polski seniorek i zajęciu drugiego miejsca, w weekend Anna Brzyska potwierdziła swoją przynależność do ścisłej czołówki tenisistek stołowych w naszym kraju.

W Nowym Dworze Mazowieckim dotarła do ćwierćfinału, ulegając w nim aktualnej mistrzyni Europy juniorek w grze mieszanej – Katarzynie Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) 1:4. We wcześniejszych spotkaniach Anna Brzyska pokonała m.in. występującą w Ekstraklasie Katarzynę Ślifirczyk (MUKS Start Nadarzyn) 3:2 czy aktualną liderką rankingu krajowego juniorek – Natalię Szymczyk (Skarbek Tarnowskie Góry) 3:0.

Dwa bardzo dobre występy w turniejach Grand Prix Polski seniorek sprawiły, że Anna Brzyska ma już zapewniony udział w marcowych 89. Indywidualnych Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Hotelu Arłamów.

21 lutego 2021|