Anna Brzyska druga w Grand Prix Polski juniorek!

Znakomicie w Grand Prix Polski juniorek zaprezentowała się zawodniczka PKS Kolping-Jarosław i uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu – Anna Brzyska. Nasza zawodniczka zajęła w Sępólnie Krajeńskim bardzo dobre drugie miejsce!

Do zwycięstwa Brzyskiej w Grand Prix Polski juniorek zabrakło niewiele. W finale nasz zawodniczka uległa minimalnie Wiktorii Wróbel z MRKS-u Gdańsk 3:4. We wcześniejszych spotkaniach turnieju głównego wyeliminowała m.in. rozstawioną z „jedynką” Natalię Szymczyk (Skarbek Tarnowskiego Góry) czy występującą w Ekstraklasie Annę Kubiak (JKTS Jastrzębie-Zdrój).

Bardzo się cieszę z dobrej postawy Ani w Sępólnie Krajeńskim. Udowodniła, że należy do ścisłej czołówki w gronie juniorek w naszym kraju. Jej doskonałe wyniki na arenie ogólnopolskiej pokazują, że wykonujemy w Jarosławiu świetną robotę z dziećmi i młodzieżą – mówi Kamil Dziukiewicz, trener-menedżer występującej w LOTTO Superlidze drużyny Sokołów S.A. Jarosław.

28 lutego 2021|