Trzy medale Anny Brzyskiej w Mistrzostwach Polski juniorek!

Znakomicie podczas Mistrzostw Polski juniorek w Ustrzykach Dolnych zaprezentowała się Anna Brzyska. Brzyska, która na co dzień trenuje i rozwija się w Jarosławiu, w podkarpackich Ustrzykach Dolnych wywalczyła trzy medale – dwa złote i jeden srebrny. Nasza zawodniczka w Mistrzostwach Polski juniorek triumfowała w grze podwójnej w parze z Zuzanną Wielgos oraz grze mieszanej grając wspólnie z Patrykiem Dziubą.

Trzeci medal Anna Brzyska wywalczyła w zmaganiach gry pojedynczej. Jedna z najbardziej uzdolnionych tenisistek stołowych młodego pokolenia w naszym kraju dotarła do finału, w którym uległa rozstawionej z numerem jeden Wiktorii Wróbel z MRKS-u Gdańsk 1:4.

Oprócz Anny Brzyskiej w Ustrzykach Dolnych wystąpiły także inne nasze zawodniczki – Jagoda Chwojko i Martyna Hajduk. Pierwsza rywalizację ukończyła na 17 miejscu, a druga została sklasyfikowana na 33 pozycji w grze pojedynczej. W grze podwójnej obydwie swój start zakończyły w pierwszej rundzie.

Podczas czterodniowych zawodów w Ustrzykach Dolnych odbył się także turniej drużynowy. Zespół PKS Kolping-Jarosław w składzie: Anna Brzyska, Martyna Hajduk, Jagoda Chwojko rywalizację ukończył na piątym miejscu, po ćwierćfinałowej porażce z JKTS-em Jastrzębie-Zdrój 1:3.

30 maja 2021|