Mistrzostwa Polski kadetów

Kolejny raz dali o sobie znać młodzi tenisiści stołowi PKS Kolping-Jarosław. Podczas rozgrywanych w Rawie Mazowieckiej Mistrzostw Polski kadetów wywalczyli trzy medale!

Tytuł mistrza kraju do lat 15 w grze podwójnej wywalczył Dawid Jadam. Grający w parze z Marcelem Błaszczykiem (Dwójka Rawa Mazowiecka) w finałowym pojedynku gry podwójnej pokonali Alana Kulczyckiego i Michała Wandachowicza 3:2 .

Szymon Brud stanął na najniższym stopniu podium w grze pojedynczej, ulegając w półfinale późniejszemu złotemu medaliście – Alanowi Kulczyckiemu. Na miejscu dziewiątym zmagania singlowe zakończył Dawid Jadam, który w 1/8 finału uległ Mikołajowi Łukaszewskiemu.

Jarosławianie stanęli także na podium w rywalizacji drużynowej. Nasi zawodnicy dotarli aż do finału, w którym musieli uznać wyższość białostockich Dojlid. We wcześniejszych spotkaniach, zespół w składzie: Dawid Jadam i Szymon Brud, pokonał m.in. Gorce Nowy Targ czy Dwójkę Rawę Mazowiecką.