Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w tenisie stołowym

22 maja 2022 roku w Krakowie w hali Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w tenisie stołowym. Świetne zawody rozegrał nasz zawodnik – Szymon Flaumenhaft, który zdobył mistrzowskie tytuły w grze singlowej oraz deblu!
Szymon w singlu w drodze do finału wszystkich swoich rywali pokonał po 3:0, zwyciężając kolejno: Miłosz Wanielista (SKT ILO WIKI SANOK – sekcja Tenisa stołowego), Nikodem Nagel (UKS „Jordan” Zakliczyn), Mateusz Pajorski (UKS GRYF GDÓW), a w finale zwyciężył 3:1 Jan Mrugała (Klub Sportowy GORCE Nowy Targ).
W grze deblowej partnerem Szymona był jego finałowy przeciwnik w singlu Jan Mrugała. Zawodnicy z Jarosławia i Nowego Targu nie dali swoim rywalom żadnych szans wygrywając wszystkie spotkania bez straty seta, a to oznacza, że Szymon w całym turnieju stracił zaledwie seta, co świadczy o jego dominacji w całym turnieju.

W Krakowie udział brał również brat Szymon, Wojtek Flaumenhaft, który był najmłodszym zawodnikiem turnieju (ur 2013). Wojtek w singlu uplasował się na 17 miejscu, a w deblu grając z Miłoszem Wanielistą zajął wysoką 5 lokatę.