Mistrzostwa Województwa Żaków

W dniach 27-28 kwietnia w Nowej Sarzynie odbyły się Mistrzostwa Województwa żaków w tenisie stołowym. Znakomicie spisali się najmłodsi tenisiści jarosławskiego Kolpinga. W turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski awans wywalczył Alan Zieliński, który ostatecznie uplasował się na 5 miejscu w grze indywidualnej, jak również wywalczył 5 miejsce w grze deblowej z Jakubem Świniuch (AZS Politechnika Rzeszów). Szymon Flaumenhaft zajął 3 miejsce i zdobył brązowy medal indywidualnie oraz w deblu z Piotrem Nyklem (UKS Kępa Dębica) zdobyli złoty medal. W kategorii dziewczynek brązowy medal w grze indywidualnej wywalczyła Natalia Maciałek, a w grze deblowej w parze z Kamilą Jurek (Gim-Tim Stalowa Wola) zdobyły srebrny medal! Wszyscy zawodnicy w czerwcu będą walczyć o medale Mistrzostw Polski. Gratulujemy i trzymamy kciuki!