Msze św. i Nabożeństwa

Niedziela (zwykła)

Msze św.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 16.00, 18.00

Nabożeństwa: 17.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz nabożeństwo okresowe

Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego

W dni powszednie: od godz. 7.30 do godz. 17.30, a w niedziele i święta: od godz. 13.15 do godz. 16.00.

Godzinki do Najświętszej Maryi Panny

Godz.  7.00 (przed pierwszą Mszą św.)

W Boże Narodzenie  do porządku Mszy św. dochodzi Pasterka i nie ma Mszy św. o godz. 18.00, a w Wielkanoc dochodzi Msza św. rezurekcyjna o godz. 6.00 i nie ma Mszy św. o godz. 8.00.

W dni powszednie

Msze św.: godz. 7.00 i 18.00

W okresie Adwentu Msze św. roratnie są o g. 6.30.

Nabożeństwa z Koronką do Bożego Miłosierdzia: codziennie o godz. 17.40, w środy Nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej o godz. 17.30.

Msze św. wspólnotowe

wykaz według dni miesiąca

  1. Krąg I św. Wojciecha + Krąg V św. Augustyna + Róża XII św. Barbary – p. Bąk
  2. Krąg II św. Marka + Krąg IV św. Franciszka i Hiacynty + Chór parafialny
  3. Krąg VI św. Piotra + Krąg VII św. Jana Vianey’a
  4. KSM + Zespół muzyczny
  5. OAZA dziecięca i młodzieżowa + wspólnota niepełnosprawnych „Samarytanin”
  6. Akcja Katolicka, Rada parafialna
  7. Koło Misyjne
  8. Róża VIII św. Zofii – p. Drewniak, Róża Boga Ojca II – p. Chomik
  9. Róża męska I św. Józefa – p. Zięba + Róża V męska św. Piotra – p. Przepłata
  10. Róża męska II św. Antoniego – p. Płoskoń + Róża Boga Ojca I – p. Brodowicz
  11. Bractwo Najświętszego Sakramentu, Róże młodzieżowe i dziecięce
  12. Wspólnota Biblioteki
  13. Róża żeńska I św. Teresy – p. Dzierża + Róża XIV św. Elżbiety – p. Balawender
  14. Róża II św. Marii – p. Dąbrowska + Róża XVII św. Brygidy – p. Sobczak
  15. Róża III św. Łucji – p. Rzepa, Róża Boga Ojca III – p. Wojdyło, Róża Boga Ojca XII – p. Rzepa
  16. Bractwo Matki Bożej Szkaplerznej, Róża IV św. Magdaleny – p. Wielgos + Róża XI św. Agnieszki – p. Staroń
  17. Róża V św. Anny – p. Mrozowicz + Róża Boga Ojca IV – p. Kopczacki
  18. Róża VI św. Faustyny – p. Szaro + Róża XVIII św. Weroniki – p. Lasek
  19. Wspólnota Biblijna, Róża VII św. Jadwigi – p. Wróbel + Róża XV św. Bernadetty – p. Przepłata
  20. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich + Grupa charytatywna
  21. Róża Boga Ojca VII – p. Komsza; IX Róża św. Andrzeja
  22. Róża X św. Moniki – p. Mazur + Róża Boga Ojca XI – p. Budzyński
  23. Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga + Świetlica charytatywna + Kolpingowski Klub Seniora
  24. Ministranci + Lektorzy, Rodziny powołanych
  25. Róża VI św. Krzysztofa, Róża IV św. Benedykta
  26. Parafialny Klub Sportowy Kolping-Jarosław
  27. Dzieło Pomocy Powołaniom
  28. Róża XIII św. Kingi – p. Boryło + Róża Boga Ojca VIII – p. Chomik
  29. Róża XVI św. Klary – p. Taciuch, Róża Boga Ojca VI – p. Płoskoń
  30. Dzieło Pomocy Duszom Czyśćcowym
  31. Wspólnota mężczyzn zbierających tacę, Wspólnota osób zbierających składki na inwestycje

I Czwartek Miesiąca – Spotkanie Bractwa Najśw. Sakramentu

I Piątek Miesiąca – Wspólnota modlitewna ,,Margaretka”