Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne 1 VII 2018

1. Dziś o godz. 17.00 nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Za tydzień w drugą niedzielę miesiąca będzie specjalna składka w kopertach na utrzymanie kościoła.

3. Muzeum w Jarosławiu organizuje wystawę z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W związku z tym specjalny apel znajdziemy na plakatach przed kościołem.

4. Na wakacjach w dni powszednie Nabożeństwo z Koronką do Bożego Miłosierdzia będzie o godz. 17.40, a nowenna do MB Częstochowskiej w środę o godz. 17.30.

5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. W pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie. W piątek rano odwiedziny u chorych, po południu spowiedź św. od godz. 17.00. W sobotę na nabożeństwie wieczornym o godz. 17.40 błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa. Następnie o godz. 18.00 będzie Msza św. z kazaniem, a po Mszy św. różaniec fatimski. Serdecznie zapraszamy.

6. Dyżur do sprzątania kościoła 2 VII 18 (poniedziałek wieczorem) os. 1000-lecia bl. 9 m. 1-18 oraz 7 VII 18 (sobota rano) os. 1000-lecia bl. 10 m. 1-20.

7. W środę 4 lipca z Przemyśla, a 5 lipca z Jarosławia wyruszy 38 Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy przyjmowane są w kościele NMP Królowej Polski.

8. Natomiast nasza piesza pielgrzymka do Jodłówki będzie 1 września. Zapisy od sierpnia.

9. Aktualne zapowiedzi przedślubne wywieszane będą na tablicy ogłoszeń przy kiosku.

10. W czasie wakacyjnego wypoczynku prosimy rodziców o zwrócenie uwagi na problem uczęszczania dzieci do kościoła. Odpowiednie kartki znajdują się w przedsionku kościoła.

11. Ponieważ przeżywamy ciepły czas wakacji prosimy, aby pamiętać, że w świątyni strój zawsze powinien być godny.

12. Dzisiejsze wakacyjne wydanie naszej gazetki jest zwiększone, zawiera 32 strony kolorowych zdjęć – dlatego cena jest nieco wyższa.

13. Wszystkim życzymy miłego odpoczynku i polecamy opiece Matki Bożej.