Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia  Parafialne  9  V  2021

1. Dzisiaj w naszej parafii dzień I Komunii Świętej dla 39 dzieci. Polecamy je gorąco w naszych modlitwach i modlimy się, aby wytrwały w przyrzeczeniach i znalazły dobry przykład w świecie dorosłych.

2. Za tydzień o godz. 9.30 odbędzie się rocznica I Komunii św. Spowiedź dla dzieci, rodziców i krewnych będzie w sobotę o godz. 16.00. Ze względu na istniejące ciągle ograniczenia sanitarne bardzo prosimy aby Mszę św. w najbliższą niedzielę o godz. 9.30 pozostawić tylko i wyłącznie dla dzieci, ich rodziców i krewnych. Liczymy na zrozumienie tej sytuacji.

3. Dzisiaj o godz. 17.00 nabożeństwo majowe i koronka do Bożego Miłosierdzia połączone z zawierzeniem dzieci Matce Bożej wraz z rozdaniem obrazków pierwszokomunijnych.

4. W dniu jutrzejszym czyli w poniedziałek dzieci pierwszokomunijne mają swoje nabożeństwo majowe wyjątkowo o godz. 16.00, a w czasie udzielanej Komunii św. będzie można samemu robić zdjęcia i filmować. Natomiast od wtorku przez cały „biały” tydzień dzieci w strojach pierwszokomunijnych przychodzą po południu o 17.15 na nabożeństwo majowe
i zostają na Mszę św. wieczorną. Dziękujemy rodzicom za dar ołtarza w postaci kapy liturgicznej z przeznaczeniem na nabożeństwa eucharystyczne.

5. Dziś w drugą niedzielę miesiąca jest specjalna taca na utrzymanie naszego kościoła.

6. We wtorek na Mszę św. wieczorną zapraszamy Bractwo Najświętszego Sakramentu.

7. W środę po Mszy św. wieczornej w kościele będzie spotkanie dla dzieci z klas IV przed rocznicą I Komunii Św. Obecność obowiązkowa.

8. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

9. W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu m.in. naszego parafianina Krzysztofa Kawulki. Otaczamy modlitwą wszystkich kandydatów do święceń diakonatu.

10. Od poniedziałku w dni powszednie ze względu na dzieci pierwszokomunijne nabożeństwa majowe będą o godz. 17.15. Bardzo zachęcamy do udziału. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.

11. Dyżur do sprzątania kościoła 10 V 21 (poniedziałek wieczorem) os. 1000-lecia bl. 9 m. 1-18 oraz 15 V 21 (sobota rano) os. 1000-lecia bl. 10 m. 1-20.