Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia  Parafialne  22  V  2022

1. Dzisiaj o godz. 17.00 nabożeństwo majowe połączone z nabożeństwem do św. Rity i koronką do Bożego Miłosierdzia.

2. W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą wszystkich kandydatów do święceń diakonatu.

3. W dni powszednie nabożeństwa majowe są o godz. 17.30. Bardzo zachęcamy do udziału wszystkich czcicieli Matki Bożej.

4. Dyżur do sprzątania kościoła 23 V 22 (poniedziałek wieczorem) ulice: Przyklasztorna, Głęboka, Żołnierska i Basztowa oraz 28 V 22 (sobota rano) Jarosław ulice: Włókiennicza, Dziewiarska i Spółdzielcza.

5. Rektorat Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu zawiadamia, że w dniu 4 czerwca 2022 r. (sobota) w bazylice Archikatedralnej w Przemyślu o godzinie 10.00 otrzymają święcenia kapłańskie diakoni, wśród których znajduje się również parafianin – diakon Krzysztof Kawulka. Dziękując Bogu za wielki dar kapłaństwa, módlmy się gorąco w intencji rodaka jako kandydata do święceń, jak również jego kolegów, których Kościół zamierza, jak ufamy zgodnie z wolą Chrystusa Pana, obdarzyć godnością kapłana. W związku z tym Rektorat prosi o odprawienie nowenny przed święceniami kapłańskimi. Winna ona się rozpocząć 26 maja (czwartek), a zakończyć 3 czerwca (piątek). W związku z tym od czwartku 26 maja do końca miesiąca majówka z nowenną przed święceniami kapłańskimi i nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego oraz z koronką do Miłosierdzia Bożego w naszym kościele będzie zaczynała się o godz. 17.15. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy.