Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne 24 III 2019

1. Dziś o godz. 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i koronka do Bożego Miłosierdzia. Ofiary zbierane w czasie Gorzkich Żali przeznaczone są na zakup kwiatów do Bożego Grobu.

2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia – modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Zachęcamy do duchowej adopcji dzieci poczętych.

3. Droga Krzyżowa dla dzieci jest w czwartki o godz. 17.00, natomiast dla dorosłych w piątki dwukrotnie: o godz. 17.00 w kościele i o godz. 19.00 w terenie. W najbliższy piątek (29 III) Droga Krzyżowa będzie w Muninie i rozpocznie się o godz. 19.00 przed sklepem Korona. Zapraszamy wszystkich, ale bardzo liczymy na większą mobilizację w ten wieczór mieszkańców Muniny.

4. Dzieci po drodze krzyżowej, gorzkich żalach i Mszach św. niedzielnych mogą podchodzić pod ołtarz lub do zakrystii aby otrzymać naklejki do przyklejania na kolorowych planszach.

5. Do końca marca będzie stał na naszym parkingu kontener na makulaturę.

6. Dyżur do sprzątania kościoła 25 III 19 (poniedziałek wieczorem) os. Słoneczne bl. 3 m. 36-50 oraz 30 III 19 (sobota rano) os. Słoneczne bl. 3 m. 51-60.

7. Wielkanocne baranki i paschaliki rozprowadzane przez Caritas można nabyć w kiosku.

8. Rekolekcje w naszej parafii będą od 4-7 kwietnia.

9. W tym roku Marsz Światła z obrazem i relikwiami św. Jana Pawła II na trasie Starostwo – Ratusz odbędzie się we wtorek 2 kwietnia o godz. 20.00. Natomiast we wtorek 9 kwietnia o godz. 11.00 odbędą uroczystości Katyńsko-Smoleńskie w naszym kościele i przed Pomnikiem Katyńskim.

10. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na serce dla ciężko chorej dziewczynki. Szczegóły na plakatach przed kościołem. Chodzi o bardzo ciężką chorobę i poważne zagrożenie życia. Starajmy się być ofiarni.