Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia  Parafialne  3  XI  2019

1. Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na Różaniec z wypominkami połączony ze zmianą tajemnic różańcowych.

2. Nadal przypominamy, że w miesiącu listopadzie można zyskać liczne odpusty i ofiarować je za zmarłych.

3. Taca mszalna z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za tydzień w drugą niedzielę miesiąca będzie specjalna składka na inwestycje parafialne i na utrzymanie kościoła.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. W pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za księży rodaków.

5. Dyżur do sprzątania kościoła 4 XI 19 (poniedziałek wieczorem) os. Kombatantów bl. 11 m. 31-45 oraz 9 XI 19 (sobota rano) os. Kombatantów bl. 11 m. 46-60.

6. W przedsionku kościoła znajdują się kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie i składanie w zakrystii.

7. Powoli przygotowujemy się do rekolekcji parafialnych i odpustu. W tym roku rekolekcje odbędą się w dniach 20-24 listopada, a wygłosi je ks. Michał Czelny.

8. W następną niedzielę 10 listopada w przeddzień Święta Niepodległości o godz. 18.00 będzie uroczysta Msza św. z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, a po Mszy św. przy pochodniach przed Pomnikiem Pamięci Narodowej odbędzie się Apel Poległych, salwa honorowa, złożenie zniczy i kwiatów. Na zakończenie orkiestra zagra wiązankę pieśni patriotycznych.

9. Dziś w przedsionku kościoła znajduje się specjalny egzemplarz gazety „Dobre Nowiny” z przeznaczeniem dla wszystkich chętnych za darmo. Gazeta jest bardzo wartościowa. Zachęcamy do zabierania ze sobą.