Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne 12 V 2019

1. Dzisiaj w naszej parafii dzień I Komunii Świętej dla 13 dzieci klas trzecich ze SP nr 10. Polecamy ich gorąco w naszych modlitwach i modlimy się, aby wytrwały w przyrzeczeniach i znalazły dobry przykład w świecie dorosłych.

2. Za tydzień o godz. 9.30 odbędzie się rocznica I Komunii św. Spowiedź dla dzieci, rodziców i krewnych będzie w sobotę o godz. 16.00.

3. Dzisiaj o godz. 17.00 nabożeństwo majowe i koronka do Bożego Miłosierdzia połączone z zawierzeniem się dzieci Matce Bożej wraz z rozdaniem obrazków pierwszokomunijnych.

4. W dniu jutrzejszym czyli w poniedziałek dzieci pierwszokomunijne mają swoje nabożeństwo majowe o godz. 16.00, a w czasie udzielanej Komunii św. będzie można samemu robić zdjęcia i filmować. Natomiast od wtorku przez cały „biały” tydzień dzieci w strojach pierwszokomunijnych przychodzą po południu o 17.30 na nabożeństwo majowe i zostają na Mszę św. wieczorną. Dziękujemy rodzicom za dar ołtarza w postaci stuły do pięknego nowego ornatu z Dobrym Pasterzem.

5. Dziś w drugą niedzielę miesiąca jest specjalna taca na utrzymanie naszego kościoła. Pragniemy poinformować, że kontynuujemy żmudne i kosztowne prace przy rozkuwaniu ścian i wymianie kolejnych drzwi przeciwpożarowych. Prace potrwają około 3 miesięcy. W sumie musimy wymienić 8 drzwi i zainstalować cały system świateł awaryjnych oraz kilkanaście nowych gaśnic. Będziemy wdzięczni za zwiększoną pomoc finansową.

6. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

7. Od poniedziałku ruszają zapisy do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu. Szczegóły w gazetce.

8. Spotkanie rodziców wraz z dziećmi przed rocznicą I Komunii św. będzie we wtorek i czwartek o godz. 17.30. Zapoczątkuje je nabożeństwo majowe, Msza św., a po niej odbędą się próby w kościele.

9. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.

10. W dni powszednie nabożeństwa majowe są o godz. 17.30, w środy z nowenną o godz. 17.15. Bardzo zachęcamy do udziału.

11. Dyżur do sprzątania kościoła 13 V 18 (poniedziałek wieczorem) os. Słoneczne bl. 5 m. 31-45 oraz 18 V 18 (sobota rano) os. Słoneczne bl. 9 m. 1-16.