Mistrzostwa Polski kadetów i kadetek

Trze medale wywalczyła nasza zawodniczka – Anna Brzyska podczas Mistrzostw Polski kadetów i kadetek w Kraśniku. Ania zdobyła mistrzowskie tytuły w grze podwójnej i mieszanej oraz stanęła na najniższym stopniu podium w grze pojedynczej.

Liderka europejskiej listy do lat 15 w całej imprezie przegrała tylko jeden pojedynek. W półfinale turnieju gry pojedynczej Anna Brzyska uległa Zuzannie Wielgos i ostatecznie wywalczyła brązowy medal. W rywalizacji deblowej Anna Brzyska wspólnie z Zuzanną Wielgos w finale pokonały Wiktorię Wróbel i Julię Furman, a w finale gry mieszanej grając w parze z Mateuszem Zalewskim pokonali Dawida Michnę i Wiktorię Wróbel.

W Mistrzostwach Polski kadetów i kadetek, które są jedną z konkurencji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Lubelskie 2020, wystąpił także Szymon Brud. Nasz zawodnik najlepszy rezultat zanotował w zmaganiach deblowych, docierając wspólnie z Kacprem Tureckim do ćwierćfinału. W 1/4 finału jarosławsko-gdowski duet uległ minimalnie późniejszym srebrnym medalistom – Dawidowi Michna i Bartłomiejowi Skórko.

27 września 2020|