Brązowy medal Natalii Maciałek w Mistrzostwach Polski młodziczek

Z brązowym medalem z Mistrzostw Polski młodziczek w Dębicy wróciła nasza zawodniczka – Natalia Maciałek.

Natalia Maciałek grająca wspólnie z Julią Borowską (Polonia Śmigiel) dotarły aż do półfinału, w którym uległy Milenie Mireckiej i Matyldzie Hadryś. Wcześniej, bo w 1/8 finału, jarosławsko-śmigielski duet wyeliminował z zawodów turniejową „dwójkę” – Marię Toborek i Julię Zynę.

W grze pojedynczej nasza zawodniczka została sklasyfikowana na miejscach 17-24. Lepiej zaprezentował się klubowy kolega Maciałek – Szymon Flaumenhaft, który rywalizację singlową ukończył na pozycjach 9-16. W grze podwójnej Flaumenhaft wspólnie z Krzysztofem Wnękiem (TKS Granit Strzelin) uplasowali się również w przedziale miejsc 9-16.

Nasi zawodnicy wystartowali także w turnieju drużynowym młodzików. Zespół w składzie: Szymon Flaumenhaft, Alan Zieliński i Łukasz Hajduk po pokonaniu w fazie grupowej ZKS-u Zielona Góra 3:2 i porażce z ULKS-em Moszczenica 2:3 został sklasyfikowany na pozycjach 9-16.

16 maja 2021|